Škola bruslení


Přemýšlíte, jak zabavíte děti o prázdninách?

Naučíme bruslit děti, dospěláky i vaši babičku

Zabavit děti je někdy velice náročné. Jedna z nejlepších cest, jak se vypořádat s dětskou neutuchající energií, je sport. Proto vezměte děti na brusle. Sami nevíte, jak se na nich jezdí? Nevadí, připravíme pro vás individuální lekci na bruslích a všechno vás naučíme. Brusle, helmy i chrániče vám navíc rádi půjčíme.

Přemýšlíte, jak zabavíte děti o prázdninách?

Příměstský tábor je nejen o zábavě, ale také se děti něco naučí. Kromě jízdy na kolečkových bruslích vaše děti budeme učit anglicky. Nabitý program, zkušení instruktoři a sportovní hvězdy namotivují vaše děti ke skvělým výsledkům a vnuknou jim chuť učit se a zlepšovat. In-line kempy pořádáme v 10 městech během letních prázdnin. Do ceny kempu zahrnujeme pitný režim, celodenní stravu a pojištění.

Víkend na kolečkových bruslích pro rodiče s dětmi

Užijte si víkend s dětmi a naučte se přitom nové triky na bruslích. Víkend v Černém Dole pořádáme pro rodiče a děti, kteří chtějí lépe poznat prostředí a program In-line kempu. Záleží na vás, zda se výuky a programu zúčastníte, nebo bruslení necháte jen na dětech a budete raději relaxovat v krásné krkonošské přírodě. Brusle vám i dětem rádi půjčíme.

Chcete se dozvědět více?

Další informace naleznete na webu či facebooku

Proč dát své ratolesti zrovna k nám?

Protože se děti na naše kempy vždycky těší. Dokážeme zabavit i velmi náročné děti, které si z kempů odnaší spoustu skvělých zážitků a dovedností. Přenechte v létě starosti o děti nám a věnujte se v klidu sobě a své práci.

Telefon

+420 607 877 791