Reference


Co si o nás myslí klienti?

Naši zákazníci:

Celému týmu úžasných instruktorek příměstského tábora v Liberci děkujeme za krásný týden pro Kristýnku a Jindřiška.

Maruška Pabyšková, Dětský příměstský inline kemp

Anička byla velmi spokojená, nic by neměnila a již se těší na příští prázdniny !

Ondra absolvoval již podruhé a opět maximálně spokojen.

Děti měly skvělý vyžití a Jiřík byl naprosto spokojený. Instruktoři mě moc potěšily, že si i s těmi menšími dětmi troufli na delší trasy. Za mě vše na výbornou a Jiřík se těší na příští rok.

Kubík byl s táborem moc spokojen a líbil se mu. Chválil si instruktoky že jsou na něj hodné a trpělivé. Moc se mu líbil výlet na koloběžkách. Líbilo se mi jakým způsobem byl udělaný závod a jeho vyhodnocení. Každé dítě vyhrálo. Pro Kubu byl závod stres, protože si myslel, že nevyhraje a přece třetí místo :-) zvedlo mu to sebevědomí. Moc děkujeme za hezký týden. 

Slečna instruktorka Johana vedla celý cyklokemp s velkým nadhledem a profesionalitou ! Dětem se tento týden moc líbil a za nás se příští rok určitě zúčastníme znovu! Děkujeme !

Super půjčovna :-) Vyzkoušel jsem tady šlapací káru, longboard a hoverboard. Vše se mi moc líbilo, bohužel jsme toho více nestihl vyzkoušet proto se brzy do půjčovny ještě vrátím. Díky milému a ochotnému personálu, jsem se na všem velmi rychle naučil. Prostě jedna z nejlepších půjčoven ve kterých jsem byl :-)

Půjčili nám kolobežky i na Silvestra :) dobrá komunikace

Naprosto super :)
Kola v perfektní kvalitě a obsluha ochotná a milá. Ceny v pohodě. Budeme se vracet. :)

Na Hradecký terénní triatlon velice rád vzpomínám, optimální trasa a parádní zázemí s profi organizací závodu. Za mě palec nahoru!