Reference


Co si o nás myslí klienti?

Jsme Partnery

Spolupracujeme

Podporujeme

Startovné z firemních štafet námi pořádaných akcí putuje na Onkologickou kliniku Fakultní nemocnice Hradec Králové.

Naši zákazníci:

Dobrý den, děkujeme, bylo to skvělé. Zejména moc díky, že jste byli schopni reagovat rychle a změnit časy dodání. Honza Buřil byl úžasný, moc mu děkuji za to jak nám vycházel vstříc. Kdyby takhle fungovali všichni naši partneři a dodavatelé, tak bychom se měli dobře.

Eva Smith, The English College in Prague

Ještě jednou mockrát děkujeme za spolupráci. Doufám, že budeme mít možnost spolupracovat v budoucnu při jiné příležitosti. Budeme se těšit!

Dominika Knotková, Concierge Management s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za zapůjčení koloběžek pro naší skupinu zahraničních studentů Univerzity Karlovy. Vše proběhlo bez problémů a studenti si vyjížďku moc užili.

Luděk Brouček, UK

Topsports je tradičním podporovatelem naší akce orientačního běhu, a jsme velice rádi že má tato společnost zájem závod podpořit a stát se jeho partnerem i v letošním roce.

Orientační běh Pražských Horolezců

Děkujeme za zajištění sportovních aktivit na naší akci, všichni zúčastnění si vše moc chválili.

Martina Štěpánová, Active Group

Celému týmu úžasných instruktorek příměstského tábora v Liberci děkujeme za krásný týden pro Kristýnku a Jindřiška.

Maruška Pabyšková, Dětský příměstský inline kemp

Anička byla velmi spokojená, nic by neměnila a již se těší na příští prázdniny !

Ondra absolvoval již podruhé a opět maximálně spokojen.

Děti měly skvělý vyžití a Jiřík byl naprosto spokojený. Instruktoři mě moc potěšily, že si i s těmi menšími dětmi troufli na delší trasy. Za mě vše na výbornou a Jiřík se těší na příští rok.

Kubík byl s táborem moc spokojen a líbil se mu. Chválil si instruktoky že jsou na něj hodné a trpělivé. Moc se mu líbil výlet na koloběžkách. Líbilo se mi jakým způsobem byl udělaný závod a jeho vyhodnocení. Každé dítě vyhrálo. Pro Kubu byl závod stres, protože si myslel, že nevyhraje a přece třetí místo :-) zvedlo mu to sebevědomí. Moc děkujeme za hezký týden. 

Slečna instruktorka Johana vedla celý cyklokemp s velkým nadhledem a profesionalitou ! Dětem se tento týden moc líbil a za nás se příští rok určitě zúčastníme znovu! Děkujeme !

Super půjčovna :-) Vyzkoušel jsem tady šlapací káru, longboard a hoverboard. Vše se mi moc líbilo, bohužel jsme toho více nestihl vyzkoušet proto se brzy do půjčovny ještě vrátím. Díky milému a ochotnému personálu, jsem se na všem velmi rychle naučil. Prostě jedna z nejlepších půjčoven ve kterých jsem byl :-)

Půjčili nám kolobežky i na Silvestra :) dobrá komunikace

Naprosto super :) Kola v perfektní kvalitě a obsluha ochotná a milá. Ceny v pohodě. Budeme se vracet. :)

Na Hradecký terénní triatlon velice rád vzpomínám, optimální trasa a parádní zázemí s profi organizací závodu. Za mě palec nahoru!