Děti na kolech


Vaše ratolesti? Naše radost! Vaše ratolesti? Naše starost.

Jezdí vaše děti rády na kolech?

Udělejte dětem v létě radost a přihlaste je do příměstského tábora, kde budou moci jezdit na kole celý den. Děti, které jezdit na kole neumí, to naučíme. Teenagerům ukážeme nové triky a možná v některých probudíme touhu zúčastnit se cyklozávodu. Nabitý porgram, veselí a zkušení instruktoři zabaví  i velmi náročné děti. Vaše ratolesti můžete do cyklo kempu přihlásit v období letních prázdnin. Příměstské tábory pořádáme v několika termínech a v 8 městech. Během dne se staráme o pitný režim, stravu a další potřeby dětí.

Užijte si víkend s dětmi na kolech v Černém Dole

Chcete vědět, co jsme pro děti na cyklo kemp připravili? Přijeďte s dětmi do Černého Dolu okusit něco málo z programu cyklo kempu. Poznáte instruktory, atmosféru i úkoly a techniku učení. Děti zjistí, zda je bude kemp bavit, a vy uvidíte, že se o děti dobře staráme. 
Cyklo víkend můžete využít k tomu, abyste si ho s dětmi i s námi na kolech užili, anebo k odpočinku v nádherných Krkonoších. Kolo a další sportovní potřeby vám rádi zapůjčíme.

Chcete se dozvědět více?

Další informace naleznete na webu či facebooku

Proč dát své ratolesti zrovna k nám?

Protože se děti na naše kempy vždycky těší. Dokážeme zabavit i velmi náročné děti, které si z kempů odnaší spoustu skvělých zážitků a dovedností. Přenechte v létě starosti o děti nám a věnujte se v klidu sobě a své práci.

Telefon

+420 607 877 791