Český instruktor


Naučíme vás lyžovat i na sjezdovkách v zahraničí.

Děláme lyžování v zahraničí dostupnější

Chtěli byste si zalyžovat ve Francii, Itálii či Rakousku, ale nejste si jisti svou lyžařskou technikou? Domluvte si v cizí zemi výuku lyžování s českým instruktorem. Naši profesionální instruktoři s dlouholetou praxí v zahraničí vás budou učit individuálně i ve skupině. Napište nám termín vaší dovolené a my se vám obratem ozveme.

Jsme zkušený kolektiv lyžařských a snowboardových instruktorů, mající za sebou mnohaletou zkušenost s dětmi i dospělými. Kvalitní kvalifikaci a praxi má u nás každý.

Nabízíme nadstandardní služby v lyžařských střediscích po celém světě, zejména pak v Evropě. Chtěli byste zlepšit sobě nebo vašim dětem váš styl na lyžích nebo snowboardu? Nebo chcete lyžovat nezávisle na rychosti dětí a chcete, aby je to začlo více bavit? Kvalifikovaní čeští instruktoři s víceletou praxí a znalostí vámi vybrané oblasti jsou tu pro vás. Výuka je možná skupinovou formou ale samozřejmě i individuální, dle vašeho výběru.

Chcete se rezervovat?

Rezervujete se anebo se podívejte na náš facebook

Proč se učit od našich instruktorů?

Můžete  být začátečník, pokročilý i profík, naši instruktoři vás i přesto vždy naučí něco nového. Pomohou vám zdokonalit techniku, ukáží nové triky, předají své zkušenosti ze svahu a budou se vám naplno věnovat.

Telefon

+420 607 877 791