Trautenberkova 13: Běžecký závod, který spojil krásu přírody a sportovní výzvu

V neděli 9. června se v malebném prostředí Malé Úpy uskutečnil 2. ročník běžeckého závodu Trautenberkova 13. Tuto sportovní událost hostil místní pivovar Trautenberk. Pro závodníky byla připravena írněm náročná, ale krásná trasa o délce 13 kilometrů. Účastníci závodu se museli vypořádat s náročnými stoupáními a klesáními, která je provázela celou trasou, ale odměnou jim byla dechberoucí příroda Krkonoš a hořká odměna v cíli.

Všichni závodníci, kteří dorazili do cíle, byli oceněni pamětní medailí a vítězové se mohli těšit na hodnotné ceny, které věnoval pivovar Trautenberk. Tento závod nebyl pouze o soutěživosti, ale také o radosti z pohybu a sdíleném zážitku s ostatními běžci.

Před hlavním závodem se konaly i dětské závody, kterých se zúčastnilo přibližně 50 mladých sportovců. I oni si užili svůj čas na trati a v cíli je čekaly pamětní medaile a dárky od sponzora Zdravá lahev. Vyhlášení dětských závodů bylo zpestřeno účastí maskota lva Alexe, který děti nejdříve pořádně rozproudil a poté si s nimi dal placáka. Atmosféra byla plná radosti a smíchu, což podtrhlo skvělou náladu celého dne.

Doprovodný program nabídl další zábavu pro celou rodinu, včetně šlapacích kárek a koloběžek od společnosti Topsports. Návštěvníci si tak mohli užít den plný sportovních aktivit, což přispělo k celkové pohodové atmosféře.

Trautenberkova 13 byla nejen sportovní výzvou, ale také společenskou událostí, která spojila místní komunitu a přitáhla návštěvníky z širšího okolí. Pivovar Trautenberk opět ukázal, že je nejen místem pro milovníky piva, ale i centrem pro sportovní a společenské akce. Těšíme se na další ročník tohoto skvělého závodu!

FOTOGALERIE