Trautenberkova 13°

Trautenberkova 13

Z dětství asi nemáte k Trautenberkovi vybudovaný právě vřelý vztah, my vám ale ukážeme, že spojení s touto legendou může být i příjemné. Přesvědčit se o tom můžete v areálu pivovaru Trautenberk v Horní Malé Úpě. Tam se totiž 9. června uskuteční první letošní závod ze série pivních běhů – Trautenberkova 13.

Trautenberkova 13 není jen závodem pro výkonnostní běžce. Závod je i pro ty běžce, kteří ho chtějí pojmout „na pohodu“ a vychutnat si během něj zážitky jedinečných scenérii Krkonošského národního parku. Třináctka v názvu závodu není jen náhodou. Značí to, že se jedná o závod dlouhý 13 kilometrů, ale také to, že v cíli a během závodu bude pro závodníky připravené 13° pivo. Zážitky přírodních scenérií si tak můžete okořenit pivem, které pro vás bude připravené i na občerstvovací stanici.

Trautenberkova 13 myslí také na děti. Pro ně budou připravené závody dlouhé od 500 do 1500 metrů. Hostit je bude náš maskot lev Alex.

Na všechny závodníky budou v cíli čekat pamětní medaile. Pro nejrychlejší tři ženy a muže v každé věkové kategorii budou navíc připravené i další věcné a pivní ceny. 

Připraven bude také bohatý doprovodný program od sítě půjčoven sportovního vybavení Topsports centrum. Budete si moci vyzkoušet šlapací kárky, terénní koloběžky, zapojit se do taneční show a nebo vyzkoušet další zábavné hry.

S registrací nečejte příliš dlouho, počet mís je omezen, tak se rychle přihlaste, než se startovné vyprodá.

Bližší informace k závodu naleznete na webu www.krosovybeh.cz a na FB stránce Pivní běhy.

Těšíme se na vás! A nezapomeňte #bezimnajedno