Topsports kempy proběhnou v plném rozsahu

Všechny letní příměstské kempy Topsports o prázdninách proběhnou podle původního plánu! Začínáme 7. 7. 2020 a ve všech týdnech letních prázdnin sportujeme celkem ve 13 městech v čechách na kempech se zaměřením na cyklistiku, in-line bruslení a triatlon!

Dobrých zpráv jsme v posledních týdnech moc neslyšeli, a proto vám s radostí a konečnou platností sdělujeme, že Topsports in-line, cyklo i triatlonové kempy a letních prázdninách proběhnou, a to v plném rozsahu! S ohledem na uvolňování opatření i otevírání škol v současné době již nestojí v pořádání našich kempů žádná překážka. 

V případě, že by vláda zcela zakázala akce pořádat, zaplacené startovné na kempy bude rodičům navráceno v plné částce, a proto není 

"I na případná nová opatření jsme připraveni reagovat. Je možné, že budou děti rozděleny do skupinek po 10, které vzájemně vůbec nepřijdou do kontaktu, a budou s nimi stále stejní instruktoři" upřesňuje ředitel kempů Topsports Lukáš Netík. 

Na většinu termínů je stále možné se přihlásit, a tak neváhejte a registrujte děti na in-line kempy a na cyklo kempy a triatlonový kemp

Těšíme se na léto plné sportu, zábavy a nových zážitků. 

#jezdimstopsports