Sezóna 2023 v plném proudu

Sezona 2023 s Topsports právě začíná

Netrpělivě vyhlížíte jaro a s ním i spojenou chuť do sportování a outdoorových aktivit? Pojďte s námi rozjet sezonu 2023 již tuto sobotu 22. dubna, a to netradičně na koloběžkách v rámci akce Noční koloběžkování, přihlaste děti na jarní přímětské cyklo a in-line víkendy, na kterých si mohou vyzkoušet, jestli zvládnout týdenní letní přímětský kemp nebo natrénujte na triatlony. Půjčovny sportovního vybavení Topsports centrum své brány otevřou spolu se záblesky prvních jarních paprsků, a to v Praze, Hradci Králové, Karlových Varech i v Českém ráji. 

Noční koloběžkování v Praze a v Hradci Králové již pošesté

Je připravena noční stezka podél Vltavy, na které děti v doprovodu svých rodičů budou plnit 4 světelné úkoly. Uvidí na trase noční zvířata, nebo potkají kouzelnou studánku, která jim vydá poklad? Tak o tom se přijďte přesvědčit na vlastní oči! S sebou si nezapomeňte světlo, čelovku, přilbu a koloběžku. Nemáte? Nevadí, rádi vám ji v půjčovně Topsports centrum v pražském Braníku půjčíme. Ta je zároveň zázemím celé akce a nachází se kousek od nástupního místa na oblíbenou cyklo stezku, která vede na Zbraslav. Přihlášky jsou spuštěny a my Vás prosíme o online registraci pro snazší odbavení na místě! Akce je určena pro všechny děti od 3 do 15 let a jejich doprovod, rodiče, babičky či tetičky. Registrujte se na www.nocnikolobezkovani.cz a nebo vyrazte hned 6. května na stejnou akci do Hradce Králové. Těšíme se na Vás a "trhni si", jako by řekl správný koloběžkář!

Poděbradský triatlon podpoří Nadaci Východočeské onkologie

Rádi závodíte, běháte, přijímáte výzvy? Přidejte před běh ještě plavání a kolo a běh získá zcela nový rozměr! Poděbradský triatlon je bezhákový závod na silničních kolech pro všechny sportovce od dětí po seniory všech výkonnostních kategorií. Nemusíte to umět, musíte mít chuť to zkusit a zažít. Těšíme se na Vás již 21. května a připraveno je 700 metrů plavání, 30 km na kole a 7 km běh. Přihlášeno je již 262 odvážlivců a nově se letos můžete přihlásit do štafety, pokud neovládáte nějaký ze tří sportů triatlonu. Výtěžek ze štafet poputuje kompletně na konto kliniky onkologie a radioterpie Fakultní nemocnie v Hradci Králové. Děkujeme, že pomáháte pohybem! Registrace jsou spuštěny na www.podebradskytriatlon.cz

Víkendové příměstské in-line a cyklo kempy se lvem Alexem

Znáte maskota Topsports, lva Alexe? Příměstské víkendy jsou zkrácenou formou letních týdenních kempů Topsports a my jsme moc rádi, že se s námi děti mohou seznámit již před prázdninami a my jim můžeme ukázat, o čem Topsports kempy jsou. Skvělá metodika, originální překážky, hry i zábava se lvem Alexem. Mrkněte na termíny a vyrazte sportovat ve vašem městě na in-line nebo cyklo víkend.

Zbytek sezony a další akce najdete na www.topsports.cz

Těší se na Vás lev Alex a tým instruktorů Topsports!