Rezervujte si svého lyžařského/snowboardového instruktora včas!

České hory hlásí první sněhové vločky, a to znamená jediné - zima se blíží a ideální čas na plánování zimních radovánek právě nastává!

 Instruktoři se již připravují na další skvělou zimní sezónu, oprašují lyže, snowboardy a běžky. A co víc, těší se, až se s klienty vrhnou na sjezdovky a předají jim své znalosti a dovednosti! Právě nyní je ten správný čas začít plánovat zimní dovolenou, ať v Čechách nebo zahraničí, a zarezervovat si služby Českého instruktora pro sebe, své děti nebo komplet pro celou rodinu. 

Český instruktor nabízí individuální i skupinovou výuku na míru potřebám klienta bez ohledu na jeho věk či dosavadní lyžařské/snowboardové schopnosti. Úplné začátečníky provádí naši „ostřílení“ instruktoři na lyžích či snowboardu od prvních krůčků a postupně s nimi zdolávají i ty „největší“ kopce, zkušeným sjezdařům pomáhají „pilovat“ dosavadní techniky a objevovat nové výzvy. 

Ať už zůstanete v Čechách nebo se vydáte za hranice, prožijte své zimní „dobrodružství“ s Českým instruktorem. A co je na tom úplně to nejlepší? Český instruktor za Vámi dorazí kamkoliv si budete přát a Vy si tak můžete užívat zimní radovánky naplno podle svých představ. 

Rezervujte si svého Českého instruktora včas!

www.ceskyinstruktor.cz