Prodloužení termínu uhrazení kempu za nejnižší cenu

Přinášíme možnost uhrazení přihlášek dětí na kempy Topsports do 15. června 2020, kterým reagujeme na stížené podmínky pro všechny v období koronavirové pandemie. Pro všechny děti prodlužujeme možnost uhrazení in-line, cyklo i triatlonových kempů oproti původnímu termínu 20. května na nový termín 15. června 2020. Tato možnost platí jak pro děti, které jsou již přihlášeny, ale prozatím nestihly kempovné uhradit, tak i pro nové zájemce, kteří mohou využít akční cenu se slevou 10%.

Kempy letos rozšiřujeme do 13 měst v České republice a společně s týmem instruktorů Topsports a lvem Alexem se postaráme o jedinečné a nezapomenutelné prázdniny plné sportu pro všechny děti ve věku od 5 do 15 let.

Sezónu začínáme od 13. do 14. června 2020 příměstským in-line a cyklo víkendem, na kterém si děti mohou vyzkoušet, jak to v létě chodí na pětidenním kempu! Srdečně na něj zveme všechny rodiče, kteří si potřebují od dětí po náročné karanténní péči odpočinout.

Tak neváhejte a přidejte se k nám, registrace jsou otevřeny na in-line i cyklo víkend v Černém Dole, příměstské prázdninové in-line a cyklo kempy, ale i na triatlonový kemp! Jezdím s Topsports :-)