Příměstské kempy Děti na kolech a Děti na bruslích po celé České republice

Léto je ideálním časem pro aktivní odpočinek a nezapomenutelné zážitky. Topsports příměstské kempy se letos konají už po patnácté, a rozhodně neztrácejí na své oblibě. Naše kempy najdete v 15 městech po celé České republice, a nabízejí celkem 50 turnusů. Věříme, že si vybere opravdu každý. Topsports příměstské cyklo a inline kempy jsou navrženy pro děti ve věku od 5 do 15 let a jsou vhodné jak pro začínající bruslaře či bikery, tak pro zkušené sportovce. Bohatý program zajistí, že se opravdu nikdo nudit nebude.

Aktivity nejen sportovní
Každý z 5 dnů je nabitý aktivitami, které zahrnují nejen trénink na kole a bruslích, ale také učení nových dovedností a spoustu zábavy. Děti se mohou těšit na různé výlety po okolí na kolech. Při bruslení je navíc bude provázet angličtina hrou. Letos v úplně novém a ještě zábavnějším pojetí. Vaše děti si angličtinu nejen procvičí, ale budou jit milovat!

Program zahrnuje také různé hry, facepainting a mnoho dalších zábavných aktivit. Malí závodníci absolvují i jednodenní výlet, během kterého si odpočinou od kol a bruslí a vyrazí za dobrodružstvím. Například mohou navštívit některou z našich Topsports centrum půjčoven, kde na ně čekají koloběžky Kostka, nebo Lanový park Ostružno

V Topsports máme program pro děti od 3 let
Pro ty nejmenší, ve věku od 3 do 5 let, organizujeme s úspěchem už 4. ročník kempu Bambini na kolech, který je ideální pro děti, které právě přechází z odrážedla na šlapací kolo. S ohledem na věk dětí probíhá Bambini kemp ve zkrácené formě od 8:00 do 13:00.

Nikdo nezůstane stranou, vyhraje každý
Vyvrcholením každého kempu je rychlostně-obratnostní "závod", který je zároveň představením pro rodiče. Všechny děti obdrží dárečky a naše exkluzivní Topsports trička s vlastním designem od značky Lawi sportwear. Každý malý závodník je odměněn, protože vítězství je v radosti a zážitcích, které si děti z kempu odnesou. A nakonec vám i slza radosti ukápne.

Lev Alex to s dětmi zase rozjede
A co víc, děti se mohou těšit na našeho maskota lva Alexe, který se už nemůže dočkat, až to s nimi na kempu pořádně roztočí! Taneček nikdy nikoho neomrzí.

Přihlášky a informace
Pokud chcete své dítě přihlásit na jeden z našich kempů, nebo získat více informací o termínech a programech, navštivte naše webové stránky na Děti na bruslích a Děti na kolech.

Přihlaste své děti na letní kemp, kde zažijí nezapomenutelné chvíle plné sportu, zábavy a nových přátelství!
Neváhejte a rezervujte si místo ještě dnes, termíny se rychle plní!

#jezdimstopsports