Přihlášky na in-line/cyklo kempy 2022 spuštěny!

Víme, že mnoho z Vás si krátí dlouhé zimní večery plánováním letní dovolené a prázdnin Vašich dětí. Proto jsme si letos pospíšili a spustili přihlašování na naše pětidenní příměstské in-line/cyklo kempy v létě 2022 s předstihem.

Vybírat můžete hned z patnácti měst po celém Česku a vítán je každý od 5 do 15 let, začátečník i pokročilý, šikovný i zdánlivě nešikovný. Všichni si při výuce pod vedením zkušených instruktorů přijdou na své. Začátečníci budou po pěti dnech s námi bravurně zvládat techniku jízdy, pokročilejší se naučí jízdu přes překážky – přírodní i umělé. Mimo to s námi děti zažijí mnoho legrace při výuce i ostatních aktivitách, kterými ji prokládáme, získají nové přátele, možná v sobě probudí soutěživého ducha při závěrečných závodech, zaručeně se ale nebudou nudit.

Více o programu kempu, termínech a přihláškách najdete na webu Děti na bruslích/Děti na kolech.

Nebylo Vašemu dítku ještě 5 let a máte zájem o naše kempy? V Praze, Brně, Hradci Králové a Karlových Varech pořádáme i variantu pro mladší děti – tzv. BAMBINI. Přihlášky najdete na stejném místě.

A pro opravdové sportovní nadšence v Karlových Varech pořádáme také triatlonový příměstský kemp se zaměřením mimo kola i na ostatní dvě disciplíny klasického triatlonu – plavání a běh.