Přejeme Vám, ať to v roce 2020 dokoulíte daleko!

Hezký pozdrav ze zasněžených hor, 

současně s přáním do nového roku bychom vám rádi připomněli  spuštění online přihlášek na letní kempy s Alexem, a to na kolečkových bruslích s angličtinou, nebo na horských kolech. Od 1. 1. 2020 je možné děti na kempy přihlásit a zajistit jim tak zábavný sportovní program na letní prázdniny.

Nezapomeňte, že sportovat s Topsports můžete i po celou zimu!

Lyžařské a snowboardové instruktory máme celosezónně v Livignu a na Sella Rondě. V dalších lyžařských střediscích v České republice i kdekoli na světě na zavolání. Výuku je možné zarezerovat v online formuláři.

Letošní 10. sezóna příměstských letních kempů pro nás i pro vás bude jubilejní. Za 10 let jsme své působení rozšířili do více než deseti měst s in-line i cyklo kempy, a proto se v letošním roce můžou mladí sportovci těšit na spoustu dárků, TIPŮ, novinek a dalších aktivit.

Od roku 2019 jsme (nejen) pro vás, rodiče, rozběhli sérii běžeckých závodů s názvem Pivní běhy, které propojují poznání lokálních pivovarů, závodu v krásné přírodě a ochutnávek piva, ale také jsme rozšířili síť poboček půjčoven sportovních vybavení - Topsports center. Všechny naše aktivity můžete sledovat na  www.topsports.cz, na Instagramu a také Facebookových stránkách jednotlivých akcí.

Přeji vám hezký nový rok společně s celým Topsports týmem,

Lukáš Netík