PF 2022 a ať je to jízda!

Vážení příznivci a přátelé Topsports,

upřímně vám děkujeme za společně strávené chvíle v roce 2021, který byl napínavý, nepředvídatelný i náročný, ale společně jsme to dotáhli s happy endem ke zdárnému cíli! Do nového roku vám přejeme od srdce jen to nejlepší, hlavně zdraví a čas strávený tím, co vás baví a naplňuje. I celý Topsports tým se pokusí vám tento čas naplnit jedinečnými a nezapomenutelnými zážitky! Již nyní se na všechny chystané akce v následujícím roce můžete přihlásit.

Zároveň vám přinášíme malé ohlédutí za rokem uplynulým. Za co jsme skutečně rádi? Vyslyšeli jsme dětská volání po nedostatku pohybu a hned jakmile to na jaře bylo možné jsme rozjeli příměstské víkendové in-line a cyklo programy v mnoha termínech i městech, které nás zcela nadchly stejně jako samotné děti. Radost ze sportu i společného shledání po dlouhém odloučení i sportovním omezení byla tou největší motivací pro nás! Víkendové i letní cyklo kempy projektu Děti na kolech jsme nově otevřeli i pro Bambini, tedy děti ve věku od 3 do 5 let, a setkali jsme se se vděkem rodičů i skvělými pokroky našich svěřenců. Prázdninové in-line a cyklo kempy jsme rozšířili do nových měst a v těch stávajících našli lepší podmínky pro jejich pořádání.

Máme velkou radost, že se nám podařilo uskutečnit všechny plánované akce pro závodníky počínaje Nočním koloběžkováním, Školním triatlonem, přes tradiční Hradecký terénní triatlon až po běžecký závod Hostivařská 15. Cyklo sezonu jsme s dětmi završili na tradičním pobytovém kempu v průběhu podzimních prázdnin.

Sport jsme doručili i všem začátečníkům, hobby sportovcům a dětem, které nemají vlastní vyvavení, a to prostřednictvím zapůjčení kol, koloběžek a kolečkových bruslí a dalšího sportovního vybavení ze sítě půjčoven Topsports centrum.

Největší novinkou pak bylo nově otevřené lanové centrum v Ostružně v Českém ráji.

I pro nový rok chystáme mnoho velkých i menších překvapení a moc se těšíme na společná setkání, ať už na sněhu, na kole, na vodě, ve vodě, při běhu či v cíli... Těšte se a ať je rok 2022 zábavnou jízdou bez překážek!

Jen to nejlepší vám přeje lev Alex a tým instruktorů Topsports.