Otevření nové pobočky sítě půjčoven Topsports centrum na Lipně

Slavnostní otevření nové půjčovny na Lipně v kempu Jestřábí I. proběhlo romanticky na 1. máje. Láká tak k zamilování se do koloběžkování a cyklistiky prostřednictvím zbrusu nových modelů kol a koloběžek v tamější půjčovně! Nabízí i další méně známé sporty, jako třeba jízdu na šlapacích kárách nebo longboardech. To všechno pro jednotlivce, rodiny s dětmi i početné skupiny.

„Zákazníci Topsports centrum pobočky na Lipně si mohou vybrat ze širokého sortimentu nových modelů horských kol Rock Machine pro děti i dospělé, elektrokol a také velmi populárních koloběžek Kostka. Novinkou letošního roku, na které to pofrčí samo, a která rozhodně stojí za vyzkoušení, jsou elektrokoloběžky Kostka!“
Lukáš Netík

Šlapací káry a vyžití pro rodiny s dětmi

Až vyzkoušíte cyklistiku a koloběžkování v krásné přírodě Šumavy, zrelaxujte v kempu a nechte děti vybít se na šlapacích kárkách. Užijí si na nich spoustu zábavy, naučí se šlapat a neméně pozitivní zprávou pro vás je, že vás k jejich obsluze vůbec nepotřebují. Teenagery zabaví longboardy, půjčovna nabízí více typů a okolí kempu a cyklostezky podél Lipna jsou k němu jako stvořené!

Rodiny s dětmi si mohou vyjet na celodenní výlet do okolí na kolech nebo koloběžkách. „Pro děti od roku do 15 kilogramů máme sedačky na řídítka. Tříleté děti již zvládnou jízdu na nejmenších kolobkách a dospělí si mohou vybrat jestli zvolí vlastní nebo elektrický pohon“ doplňuje Lukáš. Výběr sortimentu je opravdu široký. Na kolech je možné vozit díky sportovnímu kočárku děti libovolného věku. Pro samotnou jízdu na kole půjčovna nabízí všechny velikosti od prvního kola po XL rámy pro statné muže.


Veškeré podrobné informace najdete zde, kde je možné vytvářet rezervace a najít kontakty.

Těšíme se na vás, rozjeďte léto 2020 naplno!