Ohlédnutí za víkendem v Černém Dole

Tradiční otevíračka nové sezóny v Krkonoších letos proběhla ve velkém stylu! O víkendu 13. - 14. června se totiž konala naše tradiční akce s názvem "In-line a cyklo víkend Černý Důl", na kterou každoročně zveme všechny zkušené i nové děti. Nováčkům předvádíme, jak Topsports kempy fungují a děti si samy na vlastní kůži zde mohou vyzkoušet, jestli je bude bavit program na prázdninovém příměstském kempu na kolečkových bruslích, nebo na kolech. Rodiče zároveň vidí práci našich instruktorů, metodické postupy a celkový přístup k dětem.


 Společně s dětmi a instruktory jsme si užili nabitého programu od rána do pozdního odpoledne, při kterém jsme si se skupinou bruslařů vyzkoušeli nejrůznější překážky, triky na bruslích, alternativy slalomu, ale i hry jako je in-line hokej, ocásky, a ovečky. Cyklisté si natrénovali jízdu přes umělé překážky, přejíždění obrubníků i sjíždění a vyjíždění prudkých kopců. Své dovednosti pak vyjeli otestovat do přírody a sjeli si dokonce červenou sjezdovku! Nedělní program vyvrcholil profesionální freestyle ukázkou, při které se děti vzhlédly v nových tricích, které se o letních prázdninách na kempu rozhodně musí naučit! Na závěr jsme pozvali všechny rodiče a další fanoušky, abychom jim předvedli, co jsme se na víkendovém příměstském kempu naučili. Všechny děti jely měřený rychlostně-obratnostní závod, zdolávaly překážky a za mohutného potlesku projely cílem.

Před samotným vyhlášením výsledků nás překvapil lev Alex, kterému už děti moc chyběly, a tak se za nimi vydal si dát placáka a zatančil si s nimi jeho nový tanec pro rok 2020. Nevydrželi ani instruktoři a rodiče, až z toho tančil celý Černý Důl! Při závěrečném vyhlášení na děti čekala krásná Alexova medaile a taška plná dárečků na památku. Děti domů odcházely spokojené, hrdé a s nevě nabytými dovednostmi, které už se jim nikdy v životě neztratí.

Ve stejném duchu probíhají i příměstské kempy Topsports, které probíhají ve 13 městech v České republice a ve všech termínech letních prázdnin, a na které tímto děti zveme. Přihlášky jsou stále otevřeny, na některých termínech ještě máme volná místa. 

Na léto plné sportu, úsměvů a radosti se těší tým instruktorů Topsports a lev Alex.