Noční koloběžkování - Hradec Králové

Noční koloběžkování v Hradci Králové je opět po roce zpět! Přijď si trhnout nočním lesem na koloběžce 16. 5. 2020 a prožij nezapomenutelný zážitek!

Již 5. ročník oblíbené akce pro všechny milovníky koloběžkování je určena pro děti, které se nebojí tmy a sportu, dospělé koloběžkáře pohodáře i profesionální závodníky.

V Hradci Králové proběhne v podvečer dne 16. 5. 2020, až se setmí v Hradeckých lesích. Sejdeme se u Topsports centrum - půjčovny sportovního vybavení v kempu Stříbrný rybník.

Přihlášky jsou spuštěny! Těšíme se na vás.
www.nocnikolobezkovani.cz


VÍCE INFO O AKCI:
Noční koloběžkování nabízí mnoho startů, a tak záleží na každém, pro jakou kategorii se rozhodne! Děti čeká světelná stezka plná úkolů, kdy lesní krajinou projíždí po tmě na koloběžce v doprovodu svých rodičů a na jednotlivých stanovištích plní kouzelné úkoly plné světel a odměn. Dospělí si vyberou, zda pojedou "na krev" - závodní okruh na asfaltovém povrchu 10 km, nebo "na pohodu" - stejný okruh, ovšem se skupinou stejně naladěných koloběžkářů-prožitkářů a na všech občerstvovačkách si zastaví "na jedno" i na pokec a budou vnímat krásu Královéhradeckých lesů s čelovkou na helmě či koloběžce.

Nemáš-li vlastní koloběžku, můžeš si ji na akci půjčit přímo v Topsports centru, a to tradiční českou koloběžku KOSTKA! Na akci jich bude dostatek a pokud si budeš chtít vyzkoušet různé typy, doraz včas!

Noční koloběžkování, jak už z názvu vyplývá, je noční sportovně-společenskou akcí, kterou můžeš pojmout jakkoli. Pozvi přítele, manžela a zařiď originální rande, vezmi děti a užijte si rodinnou idylku, nebo třeba kamarádku a pokecejte si při netradiční atmosféře o všem možném i nemožném.

Pro všechny jsou připraveny krásné sportovní ceny a diplomy, pro nejrychejší závodníky vyhlášení výsledků a pro všechny zúčastněné tombola a občerstvení (i hořké!) v cíli.

Přibližný časový harmonogram, registrace a bližší info najdete na:

www.nocnikolobezkovani.cz

Moc se na Tebe i tvé blížké trhače těšíme a #trhnisi