Lanový park Ostružno

Novinkou pro letošní rok je Lanový park Ostružno. Nachází se 6 km západně od Jičína, přímo ve stejnojmenném rekreačním areálu. Lanový park nabízí nespočet outdoorových aktivit vhodných pro každou věkovou kategorii a s ním i fungující půjčovnu, kde si lze půjčit jakékoli sportovní vybavení od horských kol, koloběžek až po skákací boty, či paddleboardy, které jsou hity posledních letních sezón.

Lanový park nabízí vyžití především pro rodinné rekreace, školní skupiny či firemní klientelu. Obsahuje 14 lanových překážek a 5 visutých lanovek různých obtížností. Před vstupem a absolvování lanové dráhy je nutná úvodní instruktáž a školení, které je součástí vstupného. V areálu parku nalezneme i lukostřeleckou hru s bezpečnou výbavou. Otevírací den obvykle začíná v 10 hodin a končí okolo 19. hodiny, v závislosti na počasí. Pokud si však rezervujete termín on-line pomocí webové formuláře (lze i telefonicky), personál Vás obslouží navzdory rozmarům počasí.

Nejste-li fanoušky pohybu ve výškách a hladina adrenalinu Vám stoupá i když stojíte nohama pevně na zemi, jsou tu pro Vás nachystány doplňkové aktivity, jako například mini-stolní tenis, laserový biatlon, slackline a mnohé další.

Veškeré další informace naleznete na webu https://www.lanovyparkostruzno.cz/lanovy-park