Jarní příměstské víkendy Topsports se rozjíždí hned v několika městech

Po loňském úspěchu jsme zpět s jarními víkendy ve vybraných městech, které vedeme formou příměstského tábora jako ukázku naší práce na letních týdenních in-line a cyklo kempech. Nejste si jisti, zda je Topsports kemp to pravé pro vaše děti? Zkuste je také a přesvědčte se na vlastní kůži!

Zábavný sportovní program pro děti na celý víkend připravují instruktoři Topsports ve vybraných městech, a to jak pro děti od 3 do 5 let, pro které jsou určeny BAMBINI víkendy, tak i pro děti od 5 do 15 let, které se mohou zúčastnit všech ostatních termínů! Která města víkendové programy nabízí? Vyberte si víkend v Praze, Brně, Hradci Králové, Karlových Varech, v Mladé Boleslavi nebo v Krkonoších - Černém Dole, prohlédněte si zde konkrétní termíny cyklo víkendů a in-line víkendů.

Cyklo víkendyhttps://detinakolech.cz/ ; In-line víkendyhttps://www.skola-brusleni.cz/

Výuku jízdy na kole nebo bruslení povedou zkušení instruktoři, se kterými se potkáte i na letních kempech. Nabízí se tak skvělá příležitost seznámit se nejen s nimi, ale také s programem kempu, místem konání, můžete na vlastní oči vidět přístup, metodiku a práci našich instruktorů a podle toho se rozhodnout, zda nám děti svěříte na týdenní letní kemp. Chceme vám ukázat naši práci i přístup, protože si za ním stojíme!

Jak víkend probíhá? Denní program je připraven od 9:00, kdy nám předáte děti. Začínáme kreativně, seznámíme se a rozcvičíme a ve skupinkách dle výkonnosti a dovedností se pustíme do výuky na kolech či bruslích. Odpočineme si u svačiny, dozvíme se něco z teorie, zahrajeme si hry, které skrytě procvičí naučené dovednosti a odcházíme na oběd do blízké restaurace. Po poledním klidu pokračujeme s tréninkem, přidáváme náročnější prvky, cvičení nebo překážky. Po odpolední svačině pokračujeme krátkým blokem zakončeným v 16:30 tak, aby si rodiče plynule mohli děti vyzvednout a v neděli opět přivést. Nedělní program vrcholí v 16 hodin krátkou exhibicí, na které vám děti předvedou, co vše se za víkend naučily.

BAMBINI CYKLO VÍKENDY

Program cyklo víkendu pro děti od 3 do 5 let je přizpůsoben potřebám nejmenších bikerů a bikerek! Přístup instruktorů, obsah her i délka výukových bloků, četnost střídání činností a přiměřená metodika, to je to, co jsme modifikovali a od loňské premiéry vylepšili pro příjemný a přínosný program pro nejmenší děti.

 Naším hlavním cílem je vytvořit kladný vztah k cyklistice, naučit děti bezpečně zastavit, přibrzdit, správně se rozjet, zatočit i položit kolo a popsat jeho základní části. Abychom si udrželi pozornost, program bambini kempu končí ve 13 hodin po obědě.

Nemáte-li pro děti sportovní vybavení, vše vám rádi zapůjčíme a přivezeme přímo na místo konání víkendu. Stačí vyplnit adekvátní kolonku v přihlášce.

Zaujali jsme vás? Pak se na vás a hlavně na vaše děti těšíme!